вівторок, 29 грудня 2015 р.

Огляд планувальника на кільцях від Webster's Pages / Webster's Pages Planner reviewПривіт, нещодавно у огляді про планувальник Kikki.K я писала що мені пощастило придбати на британському сайті планувальник від Webster's Pages за 2015 рік за смішною ціною. Щоправда доставка вже була не смішна) Але перейдемо до самого огляду.


Планувальник прийшов в ось такій коробці.
Обкладинка планувальника виготовлена із шкірзамінника.Фірмове лого на кнопці. У розгорнутому виді. Перша сторінка - ацетатна із висловом, і ще дві чисті ацетатні сторінки - dashboard, 5 розділювачів.
А ось те що мне дуже хвилювало: виворітна сторона клапану. 


Кишенка і два слоти для карток


Зі звороту розділювача - блок для даних про власницю.


А далі йде календар - розворот на місяць. Також на фото ви бачите пластиковий розділювач в горошок, щоб маркувати який тиждень зараз є.

Як бачите, золотисте тиснення видно і зі звороту сторінки, що хоч і красиво там де витіснили, але не дуже на звороті.


Розворот на тиждень. В кінці планувальника є така кишенька для чеків чи різних дрібничок.Також такий нотатник на відривні листочки і ще один клапан.


Петелька для ручки. В порівнянні з Kikki.K вона тугіша, а отже легко тримає і тоненьку ручку, чого не скажеш про Kikki.K.


Вид боку. Петля  доволі довга, то ж якщо планер туго не напакувати всяким, то добряче виступає.Мій підсумок: він недорогий загалом, його вартість складає 34.99дол в середньому+доставка. Виготовлений він із шкірзамінника, то ж це хороший варіант для веганів) "Витягує" планувальник, я б сказала, його наповнення - сторінки і розділювачі дійсно класні і з хорошого паперу. Якщо вам хочеться спробувати що таке планування, але витрачатися сильно не хочеться - цей варіант для вас. Я б сказала: "дешево й сердито". Якщо ви знаєте що хочете, і в першу чергу це якість - тоді раджу звернути увагу на Kikki.K та Filofax.

Немає коментарів:

Дописати коментар